İletişim

Hezarfen Havacılık Ticaret A.Ş.

Bahşayış Mah. Aksaray Cad. No: 7
34540 Çatalca / İstanbul
Tel : +90 212 887 15 17
Fax : +90 212 887 14 62

E-Posta: hezarfen@hezarfen.com.tr

ULAŞIM:

 

TEM otoyolundan;

İstanbul-Edirne yönü; (Hadımköy çıkışını kullanarak, gişelerden çıkıp, 100 metre sonra ışıklardan sağa, 100 metre sonra da sola (“Hezarfen Havaalanı” tabelaları mevcut) Fatih Üniversitesi-Karaağaç Köyü yolu ile veya Çatalca gişelerinden çıkış yaparak Çatalca istikametinde üst geçite gelmeden Ahmediye Köyü bitiminden, HEZARFEN tabelasının bulunduğu sağdaki yolu takip ederseniz, Bahşayış Köyünü geçtikten sonra Hezarfen Havaalanına ulaşırsınız.

E5 otoyolundan;

İstanbul-Edirne istikametinden TÜYAP’a gelmeden Beylikdüzü bitiminden sağa Hadımköy gişeleri istikametine dönmeniz gerekiyor. Gişelere gelmeden HEZARFEN tabelaları sizleri Havaalanına kadar yönlendirecektir. Veya Büyük Çekmece’yi geçip Mimar Sinan’dan Çatalca yoluna girmeniz gerekiyor. (TEM) otoyolu üst geçidine gelmeden Ahmediye Köyü bitiminden, HEZARFEN tabelasının bulunduğu sağdaki yolu takip ederseniz, Bahşayış Köyü’nü geçtikten sonra Hezarfen Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

 

İletişim Formu

Alanımız tüm mekanlarıyla halkımızın kullanımına açıktır. Hertürlü organizasyonlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Hezarfen’deki etkinliklerden haberdar olmak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

Lütfen Yanıtlayınız:
14 + 2 =